Go to Top

Hakkımızda

Türkiye’deki yabancı uyruklu kişilerin resmi izinleri (oturma, çalışma vb) konusunda danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Anka Patent ve Danışmanlık Ltd. 2004 yılında kurulmuştur. Tamamı üniversite mezunu olan (Ekonomi, Hukuk, Sosyoloji) kadromuz ile başta İstanbul (Şişhane) ofisimiz olmak üzere, Ankara ve Antalya illerindeki çözüm ortaklarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

6735 sayılı Uluslarası İşgücü Kanunu’yla ihdas edilen Turkuaz Kart Sistemi ilgili Yönetmeliğin yayımlanması ile yürürlüğe girmesi beklenmektedir. Yabancılara danışmanlık hizmetimiz kapsamında hazırladığımız bu websitemizle ilgili soru, görüş ve önerilerinizi “İletişim” kısmındaki “Formu” doldurarak bize on-line gönderebilirsiniz.


We, Anka Patent and Consultancy LLC, has been providing consultancy services since 2004. We are engaged in following services; Residence and Work Permits of Foreigners, extention of such permits as well all Turkuaz Card application which is to be in force coming days. For any further inquiries, please get in touch with us via “İletisim” link given above. We will be responding you within 24 hours.


yasalYASAL UYARI: Bu web sitesi Anka Patent ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ne aittir. Web sitemize erişim ve kullanım halinde aşağıda belirtilen UYARILAR hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul edilmiş sayılır. Sitemiz mezkur ilke ve ilgili yasalara tabidir.

İÇERİK: Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi verme amaçlı olup, hukuki mütalaa olarak değerlendirilmemelidir. Firmamız, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Firmamız bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez.

TELİF HAKKI: Bu site, Anka Patent ve Danışmanlık Ltd. tarafından mesleki tecrübeleri dahilinde hazırlanmış olup, Telif Hakkı ile koruma altındadır, izinsiz KOPYALANMASI veya KULLANILMASI halinde YASAL yollara başvurularacaktır.